Digitale belastingbalie 7 augustus niet beschikbaar

Vrijdag 7 augustus is wegens een update de digitale belastingbalie van 12:00 tot 17:00 niet beschikbaar. Als deze melding verdwenen is, is de belastingbalie weer beschikbaar.

Gevonden en verloren voorwerpen

U bent iets verloren of u heeft iets gevonden. Op iLost kunt u kijken bij de gevonden voorwerpen. Als u iets heeft gevonden plaatst u dit op iLost. Paspoorten, identiteitskaarten en rijbewijzen kunt u niet plaatsen op iLost. Deze moeten altijd ingeleverd worden bij de gemeente. Niet bij de politie.

Wat moet u weten

U heeft iets gevonden:

  • Als u iets heeft gevonden, plaatst u dit op iLost. U hoeft niet naar de politie
  • Als u een paspoort, identiteitsbewijs of rijbewijs heeft gevonden, levert u deze in bij de gemeente. Niet bij de politie. Ook niet via iLost. Dit om misbruik te voorkomen

U bent iets verloren:

Dit doen we met gevonden voorwerpen:

  • Sleutels worden 3 maanden opgehangen in het sleutelkastje op het Stadskantoor (Oude Engweg 23). De sleutels zijn te bekijken via iLost
  • Bankpassen worden ongeldig gemaakt (vernietigd)
  • Nederlandse paspoorten en identiteitskaarten worden ongeldig gemaakt. Dit om identiteitsfraude te voorkomen

Bekijk ook