Deelproject: Verblijfsplek Park Zuid

Wat we gaan doen

Het project Anna’s Hoeve is klaar en alle bewoners zijn inmiddels geïnstalleerd. Tijdens dit project heeft de gemeente de bewoners een verblijfsplek toegezegd in Park Zuid. Nu alle bewoners gewend zijn aan hun nieuwe omgeving, starten we februari 2026 we met de participatie over de invulling van die verblijfsplek. Alle bewoners van Anna’s Hoeve die ten zuiden van de Minckelerstraat wonen, hebben hiervoor een uitnodiging ontvangen.

5 verblijfsplekken

In 2014 is het definitief ontwerp voor Anna’s Hoeve vastgesteld. In het ontwerp zijn ook 5 verblijfsplekken opgenomen, waaronder 1 in Park Zuid, die vrij zijn in te richten naar aanleiding van de wensen en behoeften van de bewoners. Het definitief ontwerp kunt u hieronder vinden. De 5 rode sterren in het ontwerp geven de locaties van de verblijfsplekken aan. 

De 5 rode sterren in het definitieve ontwerp uit 2014 geven de locaties van de verblijfsplekken aan.
De 5 rode sterren in het ontwerp geven de locaties van de verblijfsplekken aan. 

Hoe het verder gaat

  • Op woensdag 4 februari 2026 was de eerste bewonersavond. Daarna is een werkgroep met bewoners samengesteld
  • Op dinsdag 3 maart 2026 was het eerste werkgroepoverleg. Er is samen met de aanwezige bewoners een schetsontwerp gemaakt
  • De ontwerper gaat op basis van de schets een voorlopig ontwerp maken. Hierbij wordt ook getest of de ideeën haalbaar zijn
  • In een 2de overleg kan de werkgroep reageren op het voorlopige ontwerp
  • Alle bewoners van Anna’s Hoeve Zuid ontvangen een uitnodiging om het ontwerp te kunnen bekijken
  • Er wordt een planning gemaakt voor de werkzaamheden De buurt informeren we hierover 
  • Aan de slag

Contact

Als u een vraag op opmerking heeft over het deelproject, dan kunt u ons contactformulier gebruiken of bellen met 14 035.